AKTUALNIE ...

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

Oferta budownictwa przemysłowego kierowana jest do przedsiębiorstw, z zapotrzebowaniem na hale produkcyjne i przemysłowe, magazyny, biura oraz wszelkie inne typy obiektów, niezbędne do prawidłowego ich  funkcjonowania.

 

Budownictwo przemysłowe to obiekty specjalnego przeznaczenia o indywidualnych wymaganiach uzależnionych od technologii, specyfiki prowadzonej w nich produkcji i pełnionych funkcji.

 

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ

 

• Hale logistyczne

• Hale produkcyjne i przemysłowe,

• Hale magazynowe,

• Biura

• oraz realizację projektów indywidualnych.

 

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU OD PROJEKTU DO MONTAŻU

 

Kompleksowość usług jest kluczowym czynnikiem wpływającym na rentowność inwestycji. Nasze bogate zaplecze projektowe, produkcyjne, transportowe i montażowe zagwarantuje Ci pewność dotrzymania zaplanowanych terminów realizacji projektu.

 

PROJEKTOWANIE

REMBUD, posiada własne biuro projektowe, oferuje pomoc w zakresie projektowania już na etapie powstawania koncepcji obiektu - dobór optymalnego układu konstrukcyjnego i poszczególnych elementów. Wykwalifikowani projektanci służą radą i pomocą na każdym etapie realizacji: koncepcja, projekt wykonawczy, konstrukcja w fazie eksploatacji.

 

Rysunki ogólne obiektu (rzuty, przekroje, detale połączeń) są realizowane przez zespół specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na zminimalizowanie czasu przekazania dokumentacji. Rysunki produkcyjne powstające na bazie rysunków ogólnych są przekazywane na bieżąco, aby umożliwić płynną produkcję elementów. Wszystkie elementy dostosowane są do wymagań stawianych przez Inwestora, Generalnego Wykonawcę i poszczególnych branżystów. Nasz zespół konsultuje także wszelkie nieprzewidziane projektem wykonawczym zmiany, służąc wsparciem i pomocą również podczas eksploatacji obiektu.

Gwarantujemy montaż elementów zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Zastosowanie prefabrykacji i sam montaż u klienta umożliwia realizację projektu także w okresie zimowym (przy ujemnych temperaturach). Krótki czas realizacji, w porównaniu do konstrukcji monolitycznej pozwala Klientom na szybsze osiąganie zysków z poczynionych inwestycji.

 

 

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje budowę oraz modernizację hal produkcyjnych oraz przemysłowych z przeznaczeniem na magazyny, chłodnie czy mroźnie. Działamy w sposób kompleksowy – od projektu, po wykonawstwo. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego. Rozumiemy ducha nowoczesności i przedsiębiorczości, dlatego dbamy aby każda praca była wykonana zgodnie z założona koncepcją i prawem budowlanym. Naszym partnerom gwarantujemy dobą współprace, rzetelność oraz pełen profesjonalizm.

 

Aby potwierdzić najwyższą jakość pracy oraz partnerską współpracę zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi przez nas referencjami i certyfikatami z zakresu budownictwa przemysłowego.

 

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT

Rembud Krzysztof Paziewski

ul. Kwidzyńska 31A, Rakowiec

82-500 Kwidzyn

NIP 581-177-7736

+48 695 330 400

 

       biuro-rembud@o2.pl

 

        www.rem-bud.com.pl