AKTUALNIE ...

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

 

Firma Rembud chce zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania budownictwa mieszkaniowego. Specjalizujemy się w budowach mieszkań wielorodzinnych typu bloki, jak i domów wielorodzinnych, z własnymi tarasami i ogrodami.

 

Realizując budowę domu jednorodzinnego:

 

• służymy pomocą w doborze najlepszych rozwiązań,

• wykonujemy usługi w najwyższych standardach jakościowych,

• zapewniamy dotrzymanie zobowiązań terminowych i gwarancyjnych,

• dbamy o spokój i bezpieczeństwo inwestycji.

 

W porozumieniu z inwestorem ustalany jest zakres prac, rodzaj materiałów oraz terminy realizacji. Rembud zapewnia profesjonalny nadzór nad realizacją w postaci kierownika budowy i kierowników robót poszczególnych branż - wszyscy z uprawnieniami budowlanymi i wieloletnim doświadczeniem. Na wykonane roboty udzielana jest gwarancja.

 

Należy pamietać, że budowa obiektu budowlanego to skomplikowany proces i ogromna odpowiedzialność. Mały błąd na etapie budowy ujawniony po oddaniu budynku do użytkowania może przerodzić się w niezwykle kosztowny problem dla użytkownika. Dlatego tak ważne jest, aby budowę domu powierzyć sprawdzonym na rynku, odpowiedzialnym wykonawcom.

 

 

Posiadamy bogate doświadczenie, poparte pozytywnymi opiniami w budowie domów oraz innych budynków o charakterze mieszkaniowym. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć informacje z przykładowych realizacji z zakresu budownictwa mieszkaniowego, można zapoznać się z obiektami, których byliśmy wykonawcą.

 

Od wielu lat koncentrujemy się na tworzeniu przyjaznych i komfortowych obiektów mieszkalnych, domów, a także innych obiektów przystosowanych do codziennego użytkowania. W naszym portfolio znajdują się realizacje budynków mieszkaniowych, wybudowanych głównie na terenie Polski.

 

Budownictwo mieszkaniowe to jeden z realizowanych przez nas sektorów, dlatego na każdym etapie wykonywanych prac dbamy o każdy detal oraz zachowanie najwyższych standardów jakości.

 

GWARANCJA JAKOŚCI

 

Prace budowlane wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, dopasowanym do danej konstrukcji, pozwalają na komfortowe  użytkowanie budynku przez długie lata.

 

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI

 

Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych oraz bogatej wiedzy i staranności wykonania, nasze budynki oddajemy do użytkowania bez obaw, i z gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat. będzie przy pomocy komina wentylacyjnego z wentylatorem o średnicy i wydajności również w zależności od sektora chowu.

PROJEKTOWANIE

REMBUD, posiada własne biuro projektowe, oferuje pomoc w zakresie projektowania już na etapie powstawania koncepcji obiektu - dobór optymalnego układu konstrukcyjnego i poszczególnych elementów. Wykwalifikowani projektanci służą radą i pomocą na każdym etapie realizacji: koncepcja, projekt wykonawczy, konstrukcja w fazie eksploatacji.

 

Rysunki ogólne obiektu (rzuty, przekroje, detale połączeń) są realizowane przez zespół specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na zminimalizowanie czasu przekazania dokumentacji. Rysunki produkcyjne powstające na bazie rysunków ogólnych są przekazywane na bieżąco, aby umożliwić płynną produkcję elementów. Wszystkie elementy dostosowane są do wymagań stawianych przez Inwestora, Generalnego Wykonawcę i poszczególnych branżystów. Nasz zespół konsultuje także wszelkie nieprzewidziane projektem wykonawczym zmiany, służąc wsparciem i pomocą również podczas eksploatacji obiektu.

Gwarantujemy montaż elementów zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Zastosowanie prefabrykacji i sam montaż u klienta umożliwia realizację projektu także w okresie zimowym (przy ujemnych temperaturach). Krótki czas realizacji, w porównaniu do konstrukcji monolitycznej pozwala Klientom na szybsze osiąganie zysków z poczynionych inwestycji.

 

 

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje budowę oraz modernizację hal produkcyjnych oraz przemysłowych z przeznaczeniem na magazyny, chłodnie czy mroźnie. Działamy w sposób kompleksowy – od projektu, po wykonawstwo. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego. Rozumiemy ducha nowoczesności i przedsiębiorczości, dlatego dbamy aby każda praca była wykonana zgodnie z założona koncepcją i prawem budowlanym. Naszym partnerom gwarantujemy dobą współprace, rzetelność oraz pełen profesjonalizm.

 

Aby potwierdzić najwyższą jakość pracy oraz partnerską współpracę zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi przez nas referencjami i certyfikatami z zakresu budownictwa przemysłowego.

 

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT

Rembud Krzysztof Paziewski

ul. Kwidzyńska 31A, Rakowiec

82-500 Kwidzyn

NIP 581-177-7736

+48 695 330 400

 

       biuro-rembud@o2.pl

 

        www.rem-bud.com.pl